PRIME FOOD TRIATHLON PRZECHLEWO 2017

0 / 5
Dodaj do ulubionych Drukuj

Zachęcamy wszystkich #Tribohaterów do wspólnej zabawy podczas V edycji Prime Food Triathlon Przechlewo. Już 26 i 27.08.2017 połącz sportowe emocje z zakończeniem lata w gronie przyjaciół i bliskich. Z okazji jubileuszu czeka na Ciebie wiele ciekawych atrakcji i jeszcze więcej niespodzianek w okresie przygotowawczym!

Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach indywidualnych: 28,25 km, 56,5 km oraz 112,99 km a także drużynowym na popularnej „ćwiartce” (56,5 km). Do startu na najkrótszej trasie dodatkowo dopuszczeni zostaną zawodnicy w wieku 16-17 lat. Każde wpisowe to 5 zł na rzecz Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego.

Zawody od pierwszej edycji, kiedy to zostały obsypane wyróżnieniami (m.in. za najlepszy debiut), poprzez wszystkie dotychczasowe odsłony (wraz z zeszłoroczną, uznaną przez startujących za najlepszą imprezę triathlonową w 2016 roku) wyróżniają się perfekcyjną organizacją, rodzinną atmosferą oraz licznymi pozasportowymi atrakcjami. To co cechuje zawody w Przechlewie, to fakt, że oprócz zmagań sportowych zawodnicy i ich rodziny spotkają się z serdecznością lokalnych mieszkańców, zaangażowanymi i oddanymi wolontariuszami,  niepowtarzalną atmosferą oraz  piękną  scenerią Kaszub.

Podczas Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 rozegrane zostaną też Klubowe Mistrzostwa Cyklu Tri Tour na dystansie 112,99 km i 56,5 km.

Regulaminy: http://triathlonprzechlewo.pl/pl/triathlon/regulamin-i-oplaty/
Rejestracja indywidualna: http://zapisy.sts-timing.pl/89/
Rejestracja szatefet: http://zapisy.sts-timing.pl/89-sztafeta/

Więcej informacji na stronie zawodów: www.triathlonprzechlewo.pl i FB: https://www.facebook.com/TriathlonPrzechlewo/.

Do zobaczenia! 🙂

  • Adres http://triathlonprzechlewo.pl/kontakt/

Napisz nową opinię

Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style